Home Poradnik Zimna, ciepła woda na celliulit.
Poradnik - 16 kwietnia, 2015

Zimna, ciepła woda na celliulit.

Zimna, oraz ciepła woda, może nam bardzo pomóc przy redukcji cellulitu. Dodatkowy zabieg, który będziemy stosować przy każdej kąpieli, z pewnością wyjdzie nam na dobre. Nie potrzeba tutaj specjalnych wizyt u kosmetyczki. Szkoda pieniędzy. Myślę, że każda w domu ma wannę i ciepłą i zimną wodę.

Prysznic naprzemienny ciepłą i zimną wodą, który mam na myśli, podczas szybkich zmian tempera tury wody, daje swoje efekty przy pobudzaniu krążenia. Naczynia włosowate, które w tym czasie się rozszerzają i kurczą, doprowadzają do pozytywnych rezultatów w postaci szybszego pozbywania się z organizmu zalegających toksyn. Oprócz tego nasza skóra będzie ujędrniona i napięta.

Taka forma prysznicu i naprzemiennego hartowania jest zalecana dla wszystkich. Poprawiamy w ten sposób krążenie, a to jest bardzo dobry i wskazany efekt.

Stosujemy takie kąpiele przez dłuższy okres czasu tzn. około 6 miesięcy. Można go również dostosować do indywidualnych walk z cellulitem, ponieważ dla jednej osoby 6 miesięcy do za długo, dla innych – za krótko.

Pamiętajmy jednak, że sama kąpiel nam nie wystarczy. Zbudujmy i opracujmy sobie całą serię zabiegów, które będziemy regularnie wykonywać, plus dieta i ćwiczenia i dojdziemy do wymarzonych efektów.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…