Home Poradnik Walka z cellulitem na udach
Poradnik - 9 lutego, 2015

Walka z cellulitem na udach

Chcemy z nim walczyć, pozbyć się go na dobre. Niektóre z nas mają bardziej pod górkę ponieważ borykają się z uczuleniami na składniki które znajdują się w kremach i innych produktach kosmetycznych czy farmakologicznych. Cellulit na udach – temat przewodni. Macie na niego jakieś sprawdzone sposoby? Wiadomo – ćwiczenia itd., ale chciałabym się dowiedzieć czego próbowaliście i do jakich zabiegów się posunęliście żeby w końcu było widać efekty. Co jest falstartem, a co dobrą metodą? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dieta, aktywność fizyczna dotyczyć powinna naszego stylu życia na co dzień . Ci z nas (oczywiście  mężczyźni także bo oni też posiadają problemy w tym kierunku) którzy nie mają czasu w ciągu dnia – zachęcam do przeorganizowania go w jakimś stopniu np. dania partnerowi trochę więcej obowiązków żeby mieć chociaż 3x w tygodniu godzinny czas dla siebie.

Chociaż mamy możliwość przykryć/zakryć uda to w sezonie letnim kiedy temperatury nas rozpieszczają nie da się wytrzymać pod warstwą ubrań. A basen? Wtedy to chyba tylko w stroju nurka a przecież tak nie chcemy. Chcemy pokazywać nasze zgrabne nogi jak najczęściej się tylko da. Nasza metoda zwalczania cellulitu nie musi od razu pochłonąć naszego portfela. Zacznijmy od domowych babcinych sposobów. Kosmetyki oczywiście też mają swoją skuteczną moc. Nie kosztują fortuny. Najwięcej jednak działań będzie stanowić nasza zaangażowana praca.

Oprócz ćwiczeń i diety stosujmy naprzemienne prysznice ciepłą i zimna wodą. Można to wykonywać przy każdej toalecie wieczornej. Masaże – też nie są strasznie drogie kiedy przyjrzymy się bliżej cennikowi u kosmetyczki. Naprawdę warto z nich od czasu do czasu skorzystać bądź zdecydować się na ich cykl. Body wraping czyli tak naprawdę relaks dla naszych ud.

Wszystkie metody przyniosą nam radość i relaks. Poświęcając trochę więcej czasu naszemu ciału będziemy błyszczeć w blasku słonecznego słońca a także… partnera? 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…