Home Uroda Lipomasaż przy cellulicie
Uroda - 20 marca, 2015

Lipomasaż przy cellulicie

Lipomasaż to nic innego jak masaż próżniowy przy walce z cellulitem. Oczywiście celem takich zabiegów jest wykorzystanie najnowocześniej technologii do likwidacji cellulitu i tym samym do sprawienia, żeby nasze ciało było bardziej jędrne.

Do takiego zabiegu potrzebny nam będzie odpowiedni strój niczym strój astronauty. Specjalny kostium uciskowy, który potrzebujemy w takich zabiegach zazwyczaj jest wliczony w cenę. Ma on działanie chroniące ciała przed urazami mechanicznymi. Daje możliwość wykonywania dość mocnych ruchów uciskowych, które są wykonywane przez końcówkę specjalistycznego urządzenia. Warto zwrócić uwagę, że taki zabieg jest dość intensywnym masażem, który ma na celu wyrzeźbienie naszego ciała, jego wzmocnienie i odchudzenie.

Zaleca się przeprowadzenie od 10 do 15 zabiegów, żeby było można zauważyć efekty. W tygodniu zalecane są 2 – 3 zabiegi. Jednorazowy koszt takiego zabiegu w zależności od salonu to ok. 100zł.

Jakie efekty możemy uzyskać?

  • Zmniejszenie rozstępów
  • Redukcja cellulitu
  • Likwidacja nagromadzonego tłuszczu
  • Likwidacja kilku cm w obwodzie
  • Ujędrnienie skóry

Wśród wielu opinii taki zabieg jest bardzo skuteczny i można na niego spojrzeć nieco bardziej przychylnym okiem. Polecany kobietom, które w szybszy sposób chcą się pozbyć nieestetycznych skutków ubocznych np. niezdrowego odżywiania.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…