Home Uroda Laser Shape – metoda na pozbycie się cellulitu
Uroda - 23 lutego, 2015

Laser Shape – metoda na pozbycie się cellulitu

Jest to kolejna z metod walki z cellulitem. Laser Shape to urządzenie które za pomocą lasera, radiofrekwencji fal radiowych oraz masażu próżniowego pomaga zlikwidować cellulit, oraz zostaje zwiększona skuteczność pozostałych zabiegów. Nasza skóra zostaje ujędrniona a zmarszczki zostają zredukowane.  Działanie tego urządzenia polega na tym że dzięki laserowi podnosi się temperatura naszej tkanki w głębokiej powłoce skóry co prowadzi do poprawienia krążenia krwi, do ujędrnienia skóry a także redukcji niechcianych zmarszczek.

Fale radiowe które są wpuszczane pod powierzchnię skóry prowadzą do rozgrzania tkanki tłuszczowej co w końcowym efekcie powoduje przyśpieszenie wymiany substancji i co najważniejsze spalanie niechcianej tkanki.

Światło które jest używanie w podczerwieni pozytywnie wpływa na poprawę produkcji kolagenu, krążenia krwi oraz ma także działanie wybielające i odmładzające.

Taki zabieg najlepiej jest wykonywać 2x w tygodniu od 6 do 15 zabiegów całościowo. Efekty zauważalne są po 2 – 3 zabiegach. Istotne jest to iż zabiegi nie są bolesne. Jedyne co będziemy odczuwać to przyjemne ciepło podczas zabiegu. Minimalnym skutkiem ubocznym są delikatne zasinienia bądź malinki które tak naprawdę szybko znikają.

Rewelacyjnym Salonem Kosmetycznym który mogę polecić jest Salon Avela – http://avela.com.pl. Wrocławski gabinet który naprawdę działa na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa gdzie czujemy się komfortowo oraz co ważne – stosunkowo niskie ceny co do takiego zabiegu. Cena jednego zabiegu waha się od 80 do 170 zł za całe ciało. Jak ktoś znajdzie taniej poproszę o informacje. Lecz nic nie zastąpi tej atmosfery którą mogłam tam spotkać. Zaglądajcie! Polecam!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…