Home Uroda Inwazyjne metody zwalczania cellulitu
Uroda - 9 lutego, 2015

Inwazyjne metody zwalczania cellulitu

Zastanawiając się nad usunięciem cellulitu rozmyślamy nad różnymi sposobami dzięki którym pozbędziemy się go raz na zawsze. Po domowe, farmakologiczne środki aż po inwazyjne metody leczenia. Fakt słono kosztują lecz czy czasami nie warto spojrzeć na nie nieco przychylniejszym okiem? Pieniądze nie są współmierne z tym jak się czujemy we własnym ciele. Załóżmy duży słoik na oszczędności i zaczynajmy oszczędzać. Grosz do grosza…

Oto zabiegi, które możecie rozważyć decydując się na bardziej inwazyjne metody:

– Liposukcja – jest to bardzo inwazyjna metoda zwalczania cellulitu. Tak naprawdę liposukcja to odsysanie tkani tłuszczowej. Jest to dobra metoda przy bardzo zaawansowanych stadiach cellulitu. Stosowany przede wszystkim u osób które zmagają się z mocną otyłością czy nadwagą. Cena za taki zabieg waha się od 4 do nawet 10 tysięcy złotych. Decydując się na liposukcję warto rozważyć najlepszą klinikę z najlepszymi specjalistami gdyż nasza rekonwalescencja będzie wedy przebiegać pod profesjonalną opieką. Kiedy już wybierzemy tych najodpowiedniejszych specjalistów będziemy mieć pewność że zabieg będzie przeprowadzony z zachowaniem proporcji bez obaw o szpecące blizny. Do tego typu zabiegu są potrzebne wcześniejsze przygotowania takie jak badania.

– Mezoterapia – polega na wstrzyknięciu w miejsca które dotyczy problem niewielkich dawek substancji leczniczej. Pozwala to na powstrzymaniu/zahamowaniu lub odwróceniu cellulitu. Kierując się wyborem tego zabiegu wybierzcie doskonałego specjalistę który delikatnie rozprawi się z problemem. Ważnym czynnikiem oprócz działania substancji bardzo ważne są ukłucia które są wykonywane od kilkudziesięciu do nawet kilkuset. Warto pamiętać, że ten zabieg przy zaawansowanych stadiach cellulitu po prostu nie poradzi sobie z nim. Przy mniejszym cellulicie po mezoterapii będziemy się cieszyć gładką powierzchnią skóry a także poprawą naturalnego metabolizmu. Przy tym zabiegu mamy natychmiastowe i długotrwałe rezultaty.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…