Home Zdrowie Dieta pod okiem profesjonalisty
Zdrowie - 12 marca, 2015

Dieta pod okiem profesjonalisty

Przeglądając różne diety i licząc na opinię innych, często zdarza się nam, iż zapominamy całą naszą zdobytą i zgromadzoną wiedzę skonsultować z lekarzem, dietetykiem. Bardzo ważną i istotną sprawą jest fakt, iż informacje, które zdobędziemy w gabinecie u profesjonalisty, będą nam bardzo pomocne przy doborze odpowiednich składników, przepisów do naszej codziennej kuchni.

Bardzo fajną metodę, którą miałam okazję przetestować na samej sobie, stosuje Pani Dorota Dębogórska. Jej Gabinet Dietetyczny, który akurat mieści się we Wrocławiu, pełni pełen wachlarz usług odpowiadającemu zdrowemu odżywianiu.

Kiedy wiosna idzie za pasem warto skorzystać z przeróżnych promocji, które są oferowane właśnie przez ten gabinet. Np. bardzo ciekawa oferta skierowana nawet – UWAGA – dla całych rodzin. Oprócz spotkań i rozpisanej diety, możemy wykonać specjalistyczne badania odnośnie nietolerancji pokarmowej. Dzięki nim wyeliminujemy szkodzące nam produkty, które doprowadzają nasz organizm do spowolnionego trybu.

Zaglądając dalej, możemy również natknąć się na taką zakładkę jak ”BLOG”. Ciekawa sprawa, ponieważ znajdziemy tam szereg propozycji żywieniowych, które mają swoje odnośniki do kolorów, które możemy spotkać w danym miesiącu. Ciekawe? Jak najbardziej. Wykorzystujemy w ten sposób to, co możemy otrzymać od matki natury o danej porze roku.

Jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie, które z pewnością zaspokoi niejedno oczekiwanie.

Serdecznie polecam.

J.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…