Home Uroda Czy ultradźwięki pomogą przy walce z cellulitem?
Uroda - 20 marca, 2015

Czy ultradźwięki pomogą przy walce z cellulitem?

Jak najbardziej nam pomogą. Jest to bardzo bezpieczna metoda, oczywiście nie inwazyjna. Ultradźwięki, które nie są słyszalne dla naszych uszu, mogą nam pomóc i wywołać określone rezultaty. W spotkaniu z przeszkodą tj. komórkami tłuszczowymi sprawiają, iż komórki oraz tkanki zaczynają emitować ciepło. Dzięki temu mamy lepsze krążenie krwi, co porusza tkanki tłuszczowe. Taki zabieg najczęściej stosuje się na takich partiach ciała jak: uda, pośladki, ramiona i brzuch.

Usuwanie cellulitu za pomocą ultradźwięków powoduje drganie komórek tłuszczowych. Takie komórki zostają rozbite i następnie wydalane z organizmu. Podczas zabiegu będziemy odczuwać komfortowe ciepło, które będzie wywoływane przez efekt termiczny. Spowoduje to, że będziemy czuć działania znieczulające, ujędrniające i relaksujące skórę.

Taki zabieg może być bezproblemowo stosowany również na skórze wrażliwej. Nie spowoduje on dyskomfortowych podrażnień. Z reguły trwa mniej więcej 45 minut i jest niestety dość kosztowny. Koszt takiego zabiegu to mniej więcej 500zł.

Osoby, które zmagają się z nowotworami, chorobami żylnymi, stanami zapalnymi, czy mają rozrusznik serca nie mogą korzystać z tego typu zabiegu.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…