Home Ćwiczenia i Fitness Ćwiczenia w folii spożywczej
Ćwiczenia i Fitness - 21 kwietnia, 2015

Ćwiczenia w folii spożywczej

Większość z was pewnie się dziwi czy coś takiego może mieć w ogóle miejsce. Do tej pory folia spożywcza kojarzyła się nam z zabiegami jakie wykonujemy za jej pośrednictwem. Po co zatem nam folia spożywcza przy ćwiczeniach?

Powód jest w zasadzie bardzo prosty. Owinięcie niektórych partii ciała takich jak np. brzuch powoduje bardzo intensywnie pocenie. Rozgrzewanie naszego ciała poprzez produkt, który znajdziemy w każdej kuchni, pomoże nam w zgubieniu niechcianych centymetrów, a co za tym idzie pozbycie się toksyn z organizmu i zlikwidowanie cellulitu.

Stosowanie takiej foli przy ćwiczeniach jest oczywiście bezpieczne. Nie musimy się nad tym zastanawiać i martwić. Wszystkie artykuły odchudzające takie jak pasy, czy chociażby odzież jaką zakładamy jest wykonywana z tego tworzywa.

Przyśpieszając nasz metabolizm, tracimy minerały z naszego organizmu, które PAMIĘTAJMY! trzeba zawsze uzupełnić po każdym treningu. Podejrzewam, że bardzo ciężko się będzie biegało z taką folią owiniętą np. wokół nóg czy brzucha (może nam się bardzo szybko pozwijać), ale w zaciszu domowych ćwiczeniach nie będzie tak źle.

Dajcie znać jak wam wychodzą ćwiczenia z ciałem, które jest poowijane tego typu produktem. Koniecznie podzielcie się opiniami.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Dieta Wilkołaka

Dieta wilkołaka inaczej zwana dietą nowiu jest dietą uzależnioną od cyklu księżyca. Są dwa…